INFORMATYKA I GRAFIKA Z DOFINANSOWANIEM

Teraz informatykę i grafikę w Gloker studiować możesz z dofinansowaniem 90 zł. miesięcznie. 

INFORMATYKA - sprawdź program

GRAFIKA I MULTIMEDIA - sprawdź program

GRAFIKA I POLIGRAFIA - sprawdź program

Liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: gloker.krakow@gmail.com

Pytania? zadzwoń: +48 509 986 445 lub napisz: gloker.krakow@gmail.com

By aplikować i zarezerwować miejsce kliknij TUTAJ.

Branża IT to zawodowa  „studnia bez dna”, nasze potrzeby tylko rosną. Szukamy nowych technologicznych rozwiązań, aplikacji, programów. Potrzebujemy udogodnień, potrzebujemy ludzi, którzy je dla nas stworzą.

Za pozornie bezsensownym słupkiem liczb i znaków zawsze kryje się jakaś funkcja, działanie, dzieło. INFORMATYKA to tworzenie. Stron, sieci, aplikacji, to wiedza na temat montażu i eksploatacji komputerów.

GRAFIKA to kreacja do potęgi. Wymaga nie tylko wiedzy z zakresu programowania, ale i talentu i wyobraźni w tym, przestrzennej. Żadna strona internetowa i aplikacja nie powstanie bez projektu GRAFICZNEGO i jego „osadzenia” w sieci. GRAFICY projektują wygląd strony, INFORMANTYCY programują ją tak, by sprawnie działała.

Ikonkę Instagrama, Facebooka, logo McDonalda, czy Coca-Coli- ktoś kiedyś zaprojektował, dziś zna je cały świat. Może kolejna taka ikona lub logo będzie Twojego autorstwa?

Damy Wam możliwość zdobycia wymarzonych zawodów w zaledwie rok! 

GWARANTUJEMY:

BEZPŁATNE MATERIAŁY SZKOLENIOWE
WŁASNE PRACOWNIE
SUPLEMENTY DYPLOMÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM
MIN. 70% ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH
INNOWACYJNY SYSTEM PRAKTYK Z REFERENCJAMI OD PRACODAWCÓW

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA ZAREZERWUJ MIEJSCE  JUŻ DZIŚ

Matura nie jest wymagana. Po ukończeniu roku nauki wydajemy certyfikat zawodowy z suplementem w języku angielskim, który uprawnia do podjęcia pracy w całej UE.                 

Zajęcia prowadzimy w formie wykładów i warsztatów w naszych pracowniach w kamienicach przy ul.Basztowej 4 i Szlak 32 oraz profesjonalnej sali fitness w centrum Krakowa. Zapewniamy wszystkie materiały!

Stawiamy na zajęcia praktyczne!

 Z NAMI UCZYSZ SIĘ BEZPŁATNIE

 Od 01.01.2019r. ruszyła nowa pula dofinansowań. Uczymy zawodów, które dają największe szanse zatrudnienia i zapewniają najlepsze wynagrodzenie. Nasze kierunki są dofinansowane w różnym stopniu, ale znaczna część z nich jest całkowicie bezpłatna m.in.: 

 administracja   masażysta   opiekun medyczny   florystyka   kosmetyka   terapeuta zajęciowy   archiwista   asystentka stomatologiczna   higienistka stomatologiczna   BHP   opiekun DPS   asystent osoby niepełnosprawnej

SPRAWDŹ też KIERUNKI Z DOFINANSOWANIEM 

Przy zapisie na kierunek bezpłatny wszystkie pozostałe kierunki w promocyjnych cenach 90zł za miesiąc nauki! - pytania? 
Zadzwoń: +48 509 986 445, napisz: gloker.krakow@gmail.com lub zarezerwuj miejsce.

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE - WYŚLEMY MAIL ZE WSZYSTKIMI INFORMACJAMI!