O nas

Działamy na rynku edukacyjnym już 20 lat. Zawdzięczamy to Naszym Słuchaczom, Absolwentom, Wykładowcom i Współpracownikom.

ZNANI ABSOLWENCI GLOKER

W zaszczytnym gronie naszych absolwentów są także koszykarskie mistrzynie Europy Panie Katarzyna Dulnik oraz Anna Wielebnowska.

Nasze szkoły policealne posiadają uprawnienia szkół publicznych nadane decyzją Kuratora Oświaty w Krakowie.

Oferujemy kierunki bezpłatne oraz kierunki z dofinansowaniem. Prowadzimy także dofinansowane Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.

Zajęcia na wszystkich kierunkach prowadzone są formie wykładów i warsztatów. Zapewniamy: wykwalifikowaną kadrę, praktyki zawodowe, a także profesjonalny sprzęt i wszelkie materiały do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych. W centrum Krakowa posiadamy własne nowoczesne pracownie oraz sale wykładowe w centrum miasta.

Wydajemy certyfikaty w języku angielskim.

Od 01 stycznia 2020 ruszyła nowa pula dofinansowań, dlatego wciąż możemy oferować bezpłatną naukę, jednak liczba miejsc na wybranych kierunkach jest ograniczona. W celu wstępnej rezerwacji miejsc wystarczy wypełnienie formularza kontaktowego lub wysłanie maila na adres: szkola@gloker.pl

GALERIA SZKOLNA

mniej