więcej
mniej

Projektant grafiki i multimediów

KZiS

2513

Projektant aplikacji sieciowych i multimediów

  • Kraków
KZiS 2513: Projektanci aplikacji sieciowych i multimediów

Projektant grafiki i multimediów to kierunek dla osób, które pragną połączyć wiedzę i kreatywność z umiejętnością obsługi nowoczesnych programów graficznych. Kierunek ten ma za zadanie zaznajomić Słuchaczy z różnymi dziedzinami projektowania graficznego i artystycznego w oparciu o zasady kompozycji obrazu i typografii oraz zapewnić umiejętność posługiwania się programami: CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator oraz Blender. Absolwent jest przygotowany do samodzielnego projektowania materiałów reklamowych, znaków firmowych, okładek książek i czasopism, a także wszelkich publikacji oraz stron internetowych.

Czas trwania nauki

1 rok (2 semestry).

System nauki

Dzienny, wieczorowy lub zaoczny.

Uzyskany Tytuł

Certyfikat potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowych wraz z suplementem oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Praca

Projektant grafiki i multimediów może podjąć pracę w każdej większej firmie posiadającej dział reklamy, otworzyć własną działalność lub pracować w studiach reklamowych i fotograficznych.

Wykaz przedmiotów
lp Przedmiot Razem w cyklu kształcenia
Kształcenie zawodowe praktyczne
1 Ilustrator 25
2 Photoshop 25
3 Indesign 20
4 Projektowanie stron WWW 50
5 Typografia 20
6 Corel 30
7 Fotografia reklamowa 25
8 Przygotowanie do druku 70
Razem265

 

Kształcenie praktyczne odbywa się w naszych pracowniach zawodowych.

 

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. O szczegóły dopytaj w sekretariacie!